Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Мінекономрозвитку запустило навчальний онлайн-курс по системі держзакупівель Prozorro

Редакція

17.05.2016 389 0 0

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило навчальний онлайн-курс по системі електронних державних закупівель Prozorro на безкоштовній платформі Prometheus, повідомила прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, програма розділена на 2 рівня: базовий, присвячений вивченню основ публічних закупівель та поглиблений, спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності. У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати як базового, так і поглибленого рівнів.

Програма курсу складається з циклу відео-лекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть задавати питання викладачам. При цьому лекторами курсу стануть провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Мінекономрозвитку, проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС", Transparency International в Україні і Центру протидії корупції.

У міністерстві повідомили, що на курс вже записалося понад 3,5 тис. осіб.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило інформаційний ресурс infobox.prozorro.org, покликаний полегшити роботу замовників в системі електронних державних закупівель Prozorro.

На ресурсі представлено опис докладного алгоритму процедури закупівлі в Prozorro, а також бібліотека зразкових специфікацій, які дають можливість замовникам не складати специфікації замовлень з нуля.

Верховна Рада України від 25 грудня 2015 року прийняла закон, що встановлює обов'язкове проведення всіх державних закупівель через систему електронних закупівель Prozorro з 1 квітня 2016 року для міністерств і великих держкомпаній і з 1 серпня 2016 року - для всіх держкомпаній і держорганів.

Джерело: http://economics.unian.net/finance/13...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали