Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Держава підтримуватиме аграріїв і наступного року

04.12.2023 10 0 0

У наступному році продовжать діяти програми державної підтримки  агровиробників. Про це наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час панельної дискусії «Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектора в умовах кризи». Захід організував Міжнародний сільськогосподарський кластер «Дністер». 

«У 2024 році продовжить функціонування урядова грантова програма «єРобота» для розвитку садівництва, виноградарства та ягідництва, тепличного господарства та переробки. Також у аграріїв залишиться можливість брати пільгові гривневі кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9». Під це на наступний рік закладено компенсацію у розмірі 18 млрд грн», – підкреслив перший заступник Міністра агрополітики. 

Він також зазначив, що наступного року відновиться робота бюджетної програми часткової компенсації за купівлю вітчизняної с/г техніки.  

Тарас Висоцький наголосив, що українським агровиробникам потрібно прагнути відповідати нормам ЄС щодо якості та безпечності продукції. 

«В України єдиний незворотний шлях – це членство в Європейському Союзі. Для того, щоб у нас був спільний ринок та вільний доступ для товарів, наша продукція має відповідати усім необхідним вимогам ЄС», – резюмував він. 

Мінагрополітики 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали