Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ДФС закликає остерігатись шахраїв

Редакція

28.09.2016 194 0 0

Дискредитуючи працівників фіскальних органів, псевдоподатківці вимагають гроші за залагодження перевірок. Зокрема, аферисти здійснили ряд телефонних дзвінків від імені так званих посадових осіб ДФС Києва з пропозицією за певну суму посприяти у вирішенні питань стосовно перевірок суб’єктів господарювання. Окрім того, біля приміщень районних інспекцій за матеріальну винагороду зловмисники пропонують допомогу з прискорення видачі довідок.

Такі факти шахрайства не лише наносять збитки підприємцям, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби, в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників ДФС.

Повідомляємо, що службові особи Державної фіскальної служби, її територіальних органів, зокрема, й столичного відомства ДФС, жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Тож, наполегливо радимо платникам бути обачними та не вірити сумнівним пропозиціям і ретельно перевіряти інформацію.

По кожному вищенаведеному факту неправомірних дій у відношенні суб’єктів господарської діяльності негайно звертайтесь до місцевих органів національної поліції з метою припинення скоєння злочину та шахрайських дій.

Нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.

Будьте пильними, не дозволяйте себе ошукати!

Джерело: http://kyiv.sfs.gov.ua/media-ark/news...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали