• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Єдиний реєстр з відшкодування ПДВ може повернутися

18.03.2016 165 0 0

Міністерство фінансів готове підтримати створення єдиного реєстру з відшкодування ПДВ.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

У своїх пропозиціях щодо податкової реформи, які були подані Міністерством фінансів на розгляд Верховної Ради у грудні 2015 року, Мінфін пропонував створення єдиного публічного хронологічного реєстру з відшкодування ПДВ.

Утім, за пропозицією народних депутатів, підчас розгляду змін до Податкового кодексу у Верховній Раді, було створено не один, а два публічні хронологічні реєстри.

Міністерство фінансів виконує дані зміни до законодавства, запевнили у Мінфіні, водночас, вважає, що вони є обтяжливими з точки зору адміністрування як для бізнесу, так і для Державної фіскальної служби.

"Тому ми готові підтримати пропозиції щодо створення єдиного публічного хронологічного реєстру з відшкодування ПДВ", - заявили у відомстві.

Нагадаємо, що з нового року компанії, які претендують на відшкодування ПДВ потрапляють до двох списків.

Перший формується з компаній, які відповідають критеріям Податкового кодексу. Мова про підприємства, які не перебувають у процедурі банкрутства з об'ємом активів, вартість яких у три рази перевищує заявлену до відшкодування суму. Мова про підприємства з часткою експорту не менше 40 % загального обсягу поставок.

Другий реєстр складається з всіх інших компаній.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/news/2016/0...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали