Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Документи до ВНЗів абітурієнти подаватимуть через інтернет

Редакція

10.05.2016 148 0 0

У цьому році всі абітурієнти подаватимуть документи на вступ через інтернет, що в свою чергу дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Вступники також зможуть подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості навчальних закладів.

Також скасовано позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, а натомість введено систему надходження за квотами для осіб, що мають захворювання, що перешкоджають проходженню ЗНО, дітей-сиріт та учасників бойових дій.

Зараз йде тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності надходячих з високими балами безпосередньо в електронній базі.

Кілька останніх років програмне забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти фактично розроблялося і знаходилося у власності приватної фірми. Однак зараз в бюджеті закладені кошти для викупу програмного забезпечення у приватних власників. Була проведена робота з експертної оцінки вартості ЕГЕБО, а також правову оцінку договору про викуп технічного забезпечення бази.

Джерело: http://zib.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали