Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Для адвокатів підготували пам'ятку про судово-експертну діяльность

Редакція

21.04.2016 144 0 0

Національна асоціація адвокатів України публікує пам'ятку адвокатам про судово-експертну діяльность, підготовлену адвокатом, Головою Комітету експертного забезпечення адвокатської діяльності, к.е.н., професором Національного університету Державної податкової служби України Віоллетою Федчишин.

Відзначається, що адвокату з точки зору перспективи судової оцінки доказів необхідно особливо ретельно підходити до вибору експерта в тій чи іншій області.

Судова експертиза - це процесуальна дія, спрямована на отримання доказів шляхом проведення дослідження судовим експертом на основі його спеціальних знань матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про фактичны даны і обставини справи, що перебувають у провадженні органів досудового слідства або суду.

Спеціальними є знання і вміння у відповідній галузі науки, техніки, мистецтва, ремесла і т.д., крім знань в області права, необхідні для вирішення питань, що виникають при розслідуванні і розгляді в суді конкретних справ. Спеціальними називають знання, які не є загальнопоширеними, загальновідомими, а тільки ті, якими володіють фахівці-професіонали в тій чи іншій області.

З текстом документа можна ознайомитися тут.

Джерело: http://zib.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали