• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бізнес про нові ліцензійні умови медпрактики

ред. Uteka.ua

22.04.2016 134 0 0

Запровадження в Україні нових ліцензійних умов медичної практики і банків пуповинної крові містить багато переваг як для держави, так і для бізнесу.

 Цей нормативно-правовий акт несе велику кількість позитивних зрушень. Зокрема, нові ліцензійні умови дають можливість для фізичних осіб, підприємців, які не мають медичної освіти, здійснювати господарську діяльність, відкривати свою медичну практику і набирати штат працівників з відповідною медичною освітою. Це можливість поліпшення інвестиційного клімату.

Ще одним дуже важливим питанням, яке врегульовується новими умовами ліцензування, є успадкування сімейної медичної справи.

Наступне зрушення стосується кадрових змін. Фізична особа, підприємець, заклад охорони здоров'я, які подають документи на отримання ліцензій, виключно протягом місяця з моменту її отримання можуть укладати відповідні угоди з працівниками свого закладу.

Крім того, правила врегульовують питання щодо медичних оглядів. Є перелік підприємств, установ та організацій, які проводять медичний огляд для своїх працівників, є медогляди в навчальних закладах. Ліцензійні умови врегулювали це питання і регламентують три основні моменти, у зв'язку з якими можуть проводити такі огляди і яким чином: на підставі укладення договорів із закладами охорони здоров'я, надання можливості ФОП відкривати медичний кабінет у таких установах або навчальних закладах і можливість підприємствам та організаціям самостійно отримувати ліцензії та відкривати медичні кабінети без створення закладів охорони здоров'я.

Докладніше дивись за посиланням: http://www.ukrinform.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали