Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Актуальні гранти для переселенців і жителів Донбасу

Редакція

05.08.2016 1501 0 0

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, а також місцеве населення Донецької області взяти участь в конкурсі на отримання грантів для початку, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Мета конкурсу - покращити життя внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донецької області шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу. Максимальний розмір фінансування - до 200 000 грн. Останній день подачі - 15 серпня 2016 року. Детальніше за посиланням.

Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» відкриває програму з видачі бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення, яке постраждало від конфлікту, на підтримку ініціатив мікро-бізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу, або дрібне виробництво). Бізнес-гранти надаються на відновлення втраченого через військовий конфлікт бізнесу і на розвиток діючого бізнесу учасника програми. Середній розмір фінансування - від 5000 до 30000 гривень. Останній день подачі - 30 листопада 2016. Детальніше за посиланням.

Національна Асамблея інвалідів України запрошує взяти участь в конкурсі на отримання міні-грантів для започаткування власної справи. Цільова група: підприємства та організації всіх форм власності, в тому числі підприємства, громадські організації людей з інвалідністю; фізичні особи-підприємці з числа цільової групи проекту. Детальніше за посиланням.

Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс - «Безпечна громада - загальний інтерес, спільна відповідальність». Мета конкурсу - підтримати формування стійких зв'язків на рівні територіальних громад, сприяють впровадженню підзвітності поліції, встановлення і підтримання правопорядку, які забезпечують попередження злочинності, розвивають безпечне середовище в громаді.

Детальніше за посиланням.

Джерело: http://vchasnoua.com/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали