• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Агросектор України отримає інноваційні рішення завдяки всеукраїнському конкурсу проектів

ред. Uteka.ua

14.06.2016 161 0 0

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та ініціативного бізнес-середовища у червні 2016 року стартував Всеукраїнський конкурс проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE». Відтак в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні з’явився шанс створити унікальний бренд України, як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для аграрного сектору.

Мета конкурсу «AGRO CHALLENGE» – відбір перспективних проектів, що зорієнтовані на аграрний сектор, пошук сучасних технологічних рішень, які дадуть можливість як малим аграріям, так і великим агрохолдингам отримати прості, ефективні та актуальні інструменти для вирішення поточних та стратегічних задач; сприяння у комерціалізації створених стартапів та побудова креативних команд, їх підготовка і, в подальшому, виведення проектів на внутрішній та зовнішній ринки.

Програма «AGRO CHALLENGE» включає декілька етапів підготовки проектів: відбір, навчання, нетворкінг, консалтинг від лідерів галузі (аграріїв, науковців та бізнесменів), зустрічі однодумців, цілодобову підтримку у період проведення конкурсу (з червня по листопад).

Ключова особливість та відмінність «AGRO CHALLENGE» від інших проектів у агросфері (стартапів, хабів, конференцій) – це:

    виявлення реальних проблем та задач агрокомпаній;

    підготовка та презентація відповідних технологічних рішень;

    експертиза проектів на актуальність та перспективність з боку фахівців агробізнесу;

    впровадження інновацій;

    імпортозаміщення сучасних технологій.

До участі у проекті вже приєдналися такі відомі компанії як Intel, Ciklum, «Астарта-Київ», «Сварог-Вест-Груп», AgroGeneration, Kernel, Nestle, Danone та інші.

Заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» можна подати на сайті agro2016.com до 15 липня включно.

Докладніше дивись за посиланням: http://ukrpohliad.org/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали