• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Працівник хворів і нарахованого доходу не має: як заповнювати таблицю 6 звіту з ЄСВ?

Оксана Спивак

23.09.2015 1336 0 0

Працівник хворів весь серпень і продовжує хворіти у вересні. Чи потрібно заповнювати відомості про застраховану особу в таблиці 6 Звіту з ЄСВ (далі – Звіт) за серпень 2015 року, якщо працівник не надав лікарняний, отже, у цьому місяці йому нічого не нараховано?

Якщо застрахованій особі, яка перебуває у трудових відносинах, протягом звітного місяця зарплату (дохід) не нараховували, відомості про таку особу все одно наводять у таблиці 6 Звіту за формою додатка 4 до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435. Згідно із п. 9 розд. IV цього Порядку реквізит 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 Звіту заповнюється обов’язково, навіть якщо у звітному місяці не нараховували зарплату (дохід).

Тому в таблиці 6 Звіту за серпень 2015 року для застрахованої особи слід відвести окремий рядок, указавши «31» у реквізиті 15. При цьому реквізити, пов’язані з нарахуванням суми доходу та ЄСВ, не заповнюються.

Якщо лікарняний за серпень буде подано у вересні, то суми нарахованої за цей місяць допомоги з тимчасової непрацездатності будуть відображатися у таблиці 6 Звіту за вересень так:

  • у реквізиті 11 буде написано місяць, за який здійснено нарахування;
  • реквізиті 13 – кількість днів хвороби.

Слід узяти до уваги, що можливості заповнити реквізит 15 у поточному місяці за минулий у цьому випадку не буде.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

Працівник хворів і нарахованого доходу не має: як заповнювати таблицю 6 звіту з ЄСВ?