Як заповнити ТТН у разі переадресації вантажу
ТТН як підтвердження реальності перевезення (правила та зразки заповнення)
Замовник (продавець товару) уклав з транспортною компанією договір про надання послуг перевезення товару на склад покупця за адресою, зазначеною в договорі. Але коли перевізник доставив вантаж до пункту призначення, зазначений у ТТН, виявилося, що там товар прийняти не можуть і просять доставити його за іншою адресою. Як у такому разі заповнити ТТН?
Якщо вантажоотримувач не може прийняти вантаж від перевізника, то інший пункт призначення й умови доставки вантажу потрібно узгоджувати з вантажовідправником (замовником) (п. 13.11 Правил № 363).
Ми вважаємо, що доказом такого узгодження можуть бути листи, додаткова угода до договору купівлі-продажу та інші подібні документи. Оригінали цих документів можна дослати пізніше, а поки обмінятися листами, повідомленнями електронною поштою або факсом. А водієві потрібно повідомити про зміну адреси доставки по телефону.
Якщо замовник і перевізник погодяться на зміну пункту доставки, то вантажоотримувач заповнює в ТТН реквізит «Переадресування вантажу» (лист Мінінфраструктури від 11.03.14 р. № 2455/25/10-14).
Важливий нюанс! Спочатку при оформленні ТТН рядок «Переадресування вантажу» не заповнюється. Там ставиться прочерк.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року