• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ІНКОТЕРМС-2020: що нового

21.02.2020 647 0 0

Експорт, імпорт, ЗЕД-заборгованості

Правила ІНКОТЕРМС міцно ввійшли в міжнародний торговельний оборот, повсюдно визнані та застосовуються під час укладання зовнішньоекономічних договорів. У цій статті розповімо, чим відрізняються Правила ІНКОТЕРМС-2020 від Правил ІНКОТЕРМС-2010.

ІНКОТЕРМС (англ. International commercial terms, Incoterms) – це офіційні правила, розроблені Міжнародною торговою палатою (англ. International Chamber of Commerce, ICC, далі – МТП) для тлумачення термінів, що стосуються внутрішньої та міжнародної торгівлі.

Перша версія Правил вийшла в 1936 році. Потім, з урахуванням оновлення умов торгівлі та збільшення способів доставки товарів, до Правил періодично почали вноситися зміни. З 1980 року Правила стали переглядатися та оновлюватися кожні 10 років. Дотепер більшість суб’єктів ЗЕД користувалися Правилами ІНКОТЕРМС-2010. Правила ІНКОТЕРМС-2020 набули чинності з 1 січня 2020 року (видання ICC № 723).

Мета перегляду діючих Правил – максимально їх спростити, надати розширене вступне пояснення, пояснювальні записки та вилучити зайві базиси постачань, що викликають на практиці непорозуміння в сторін контракту, а також чіткіше роз’яснити всі умови постачань для експортерів та імпортерів по всьому світу.

Необхідно знати, що Incoterms® (ІНКОТЕРМС®) – зареєстрований товарний знак МТП. Як сказано на сайті МТП у розділі про авторські права, Правила ІНКОТЕРМС, а також інші офіційні публікації МТП, присвячені цим Правилам і коментарям до них, як і інші публікації, є об’єктом авторського права МТП. Згідно з роз’ясненням МТП, авторським правом захищені (без обмежень):

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали