• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи правомірні вимоги податкової про проведення інвентаризації під час перевірки?

21.03.2019 250 0 0

Перевірки — 2019

Інвентаризація: основні етапи проведення

Представники органу ДФС прийшли на підприємство з плановою документальною перевіркою і вимагають проведення інвентаризації. Чи мають вони на це право? І який документ повинні подати для проведення інвентаризації?

Так, податковий орган має право в ході перевірок платників податків вимагати проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей (далі – ТМЦ), коштів, зняття залишків ТМЦ і готівкових коштів.

Пояснимо, на якій підставі. Для цього звернемося до Податкового кодексу (далі – ПК). У ст. 20 ПК названі повноваження податкового органу. Так, згідно з пп. 20.1.9 ПК контролюючі органи мають право вимагати від перевірюваних платників податків проведення інвентаризації основних засобів, ТМЦ, коштів, у тому числі зняття залишків ТМЦ і готівки.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали