Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Типові помилки при укладенні господарських договорів

Співпраця суб’єктів господарювання неможлива без документального підтвердження намірів сторін.

Як правило, найчастіше наміри сторін закріплюються у господарських договорах, рідше в листуванні, переписці, шляхом виставлення рахунків.

Фактично до початку співпраці, як правило, керівництво сторін узгоджує на переговорах основні умови співпраці, тобто істотні умови, які потім відображаються письмово в договорі.

Дуже важливо на етапі підписання договорів врахувати всі умови, які сторони узгодили на переговорах, та продумати всі можливі наслідки того чи іншого розвитку подій у правовідносинах.

Разом з тим, суб’єкти бізнесу при укладенні договорів здійснюють помилки. Я хочу навести  типові помилки в господарських договорах, з якими найчастіше стикаються суб’єкти господарювання  на практиці. Як правило, такі помилки пов’язані з тим, що  сторони один одному довіряють і не передбачають можливих негативних наслідків, або ж сам факт досягнення домовленостей вже на початковому етапі просто «розслабляє»  сторін і ніхто особливо не бентежиться як буде далі виконуватись договір, якщо щось піде не так. 

Отже, типові помилки суб’єктів бізнесу:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали