• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Адміністративне оскарження відмови в реєстрації ПН

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як оскаржити рішення органу ДФС про відмову в реєстрації податкової накладної або розрахунку коригування (далі – ПН/РК) в адміністративному порядку: у який строк та за якою формою подавати скаргу, яку інформацію до неї включити і т. д.

Що можна зробити на практиці: за допомогою наших рекомендацій ви зможете підготувати скаргу та подати її до ДФС, ураховуючи всі особливості процедури адміністративного оскарження, тим самим значно підвищите свої шанси на задоволення скарги.

Платник податків має законне право оскаржити рішення органу ДФС про відмову в реєстрації ПН/РК. Зробити це можна двома способами: в адміністративному або судовому порядку. Про особливості оскарження такого рішення в суді ми писали в публікації «Як оскаржити в суді блокування податкової накладної: приклад позову». У цій статті йтиметься про процедуру адміністративного оскарження відмови в реєстрації ПН.

Якими нормативними актами слід керуватися при поданні скарги?

При поданні скарги необхідно керуватися п. 56.23 Податкового кодексу (далі – ПК) і Порядком розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмови в такій реєстрації, затвердженим постановою КМУ від 21.02.18 р. № 117 (далі – Постанова № 117, Порядок № 117/3).

Зверніть увагу: втратив чинність аналогічний Порядок, затверджений постановою КМУ від 04.07.17 р. № 485.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали