Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)
Річна фінансова звітність на практичних прикладах
Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за формою № 2, наведеною в додатку 1 до НП(С)БО 1 (далі – Звіт), є обов’язковою складовою пакета фінансової звітності, яку юрособи зобов’язані надавати відповідним користувачам. У консультації розглянемо, яка інформація відображається у Звіті, які саме підприємства повинні його складати та за яким принципом, а також які управлінські показники можна розрахувати на підставі відображених у ньому даних.
За загальним правилом Звіт складають юридичні особи всіх форм власності (крім банків і бюджетних установ), які зобов’язані подавати фінансову звітність згідно із законодавством (п. 2 розд. I НП(С)БО 1).
Водночас Звіт не зобов’язані складати, але можуть це робити, якщо це передбачено їхньою обліковою політикою (п. 2 розд. II НП(С)БО 1):
- підприємства, які підпадають під критерії малих і мікропідприємств згідно із ч. 2 ст. 2 Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV (далі - Закон № 996);
- непідприємницькі товариства;
- іноземні представництва;
- платники єдиного податку третьої групи.
У Звіті наводиться інформація про доходи, витрати, прибутки та збитки та сукупний дохід підприємства (п. 3 розд. I, п. 8 розд. II НП(С)БО 1).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Отримайте відповідь на своє питання зараз і забезпечте себе від питань в майбутньому. Підпишіться на електронне видання для бухгалтерів і керівників Uteka
Оформити передплату на розділ «Комерція»
Відповідь Вам потрібна прямо зараз?
Бухгалтера довіряють нам - а ми довіряємо БУХГАЛТЕРАМ
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року