• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)

12.12.2019 454 0 0

Річна фінансова звітність на практичних прикладах

Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за формою № 2, наведеною в додатку 1 до НП(С)БО 1 (далі – Звіт), є обов’язковою складовою пакета фінансової звітності, яку юрособи зобов’язані надавати відповідним користувачам. У консультації розглянемо, яка інформація відображається у Звіті, які саме підприємства повинні його складати та за яким принципом, а також які управлінські показники можна розрахувати на підставі відображених у ньому даних.

За загальним правилом Звіт складають юридичні особи всіх форм власності (крім банків і бюджетних установ), які зобов’язані подавати фінансову звітність згідно із законодавством (п. 2 розд. I НП(С)БО 1).

Водночас Звіт не зобов’язані складати, але можуть це робити, якщо це передбачено їхньою обліковою політикою (п. 2 розд. II НП(С)БО 1):

  • підприємства, які підпадають під критерії малих і мікропідприємств згідно із ч. 2 ст. 2 Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV (далі - Закон № 996);
  • непідприємницькі товариства;
  • іноземні представництва;
  • платники єдиного податку третьої групи.

У Звіті наводиться інформація про доходи, витрати, прибутки та збитки та сукупний дохід підприємства (п. 3 розд. I, п. 8 розд. II НП(С)БО 1).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали