Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна в декларації за 2015 рік урахувати суму авансових внесків, сплачених 01.02.16 р.?

Платник податку подав Розрахунок частини чистого прибутку та сплатив частину чистого прибутку та суму авансового внеску 01.02.16 р., до подання декларації з податку на прибуток підприємств (далi – декларація). Чи міг платник включити в рядок 16 до декларації за 2015 рік суму сплачених авансових внесків із частини чистого прибутку за IV квартал 2015 року для зменшення нарахованого зобов’язання з податку на прибуток?

Якщо протягом року відбулась виплата частини чистого прибутку, то сума сплачених авансових внесків із податку на прибуток при її виплаті підлягає зарахуванню у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, задекларованого у декларації за звітний (податковий) рік. Тобто в рядку 16.3 додатка ЗП декларації за 2015 рік відображається сума сплачених протягом 2015 року авансових внесків при виплаті частини чистого прибутку. При цьому сума таких авансових внесків підлягає нарахуванню у рядку 20 АВ декларації за 2015 рік (відображенню у ряд. 6 додатка АВ).

Авансові внески, сплачені у 2016 році підлягають зарахуванню у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, задекларованого у декларації за 2016 рік.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2592 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали