Порядок заповнення КОРО
19.03.2015 803 0 0
Суб'єкт господарювання (далі – СГ) повинен використовувати КОРО в тій господарській одиниці, яка зазначена на титульній сторінці зареєстрованої книги, або з тим РРО, до якого таку книгу зареєстровано.
На титульній сторінці КОРО треба зазначити дату початку використання книги. Записи в КОРО слід робити кульковою ручкою (п. 4 гл. 4 розд. II Порядку, затвердженого наказом Міндоходів від 28.08.13 р. № 417, далі – Порядок № 417).
Порядок заповнення КОРО, зареєстрованої на РРО
Передусім нагадаємо декілька правил поводження з КОРО:
- КОРО має знаходитися в місці проведення розрахунків, де встановлено РРО;
- у КОРО передбачено спеціальне місце в розд. 1 «Фіскальні звітні чеки», куди треба підклеювати фіскальні звітні чеки за день, зміну;
- до КОРО щодня вносяться записи про рух коштів та суми розрахунків. При цьому суми, отримані від покупців, і суми, видані покупцям (у разі повернення товару), зазначаються ок-ремо;
- у разі виходу з ладу РРО або відключення елект-роенергії записи в КОРО вносяться на підставі РК (розд. 3 КОРО);
- у розд. 4 КОРО ведеться облік ремонтів, робіт із техобслуговування, а також перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року