• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підприємство надає фізособам послуги з передпосівної обробки землі за готівку: чи треба застосовувати РРО?

12.11.2019 175 0 0

Розрахунки із застосуванням РРО

Спецпроект «РРО: путівник для юридичних осіб та ФОП»

Правові основи застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, що поширюються на всіх суб'єктів господарювання (далі – СГ), їхні господарські одиниці та представників (уповноважених осіб), що здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі, установлені Законом від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон № 265).

У ст. 4 Закону № 265, що наказує проводити розрахункові операції з реалізації через РРО, нічого не сказано про реалізацію робіт – ідеться тільки про товари та послуги.

А що таке передпосівна обробка землі: послуга чи робота?

Відповідно до Цивільного кодексу (далі – ЦК) робота та послуга – різні поняття. Виконання робіт регулюється гл. 61 і 62 ЦК. Згідно із ч. 1 ст. 837 ГК виконання певної роботи є предметом договору підряду. Це може бути виготовлення, оброблення, перероблення, ремонт речі, будівельні, проектні роботи і т. п. Усі вони характеризуються передачею матеріального результату замовникові на підставі ч. 2 ст. 837 ЦК.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали