Організація та оплата громадських робіт
27.06.2017 854 0 1
Для кого ця стаття: для роботодавців, які тимчасово працевлаштовують для виконання громадських робіт працівників за направленням Державної служби зайнятості.
Зі статті ви дізнаєтесь: як та на який строк укладається трудовий договір на виконання громадських робіт, як оплачують та оподатковують виплати за такими договорами.
Стаття 31 Закону від 05.07.12 р. № 5067-VI «Про зайнятість населення» (далі – Закон № 5067) передбачає організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Відповідно до п. 10 цієї статті постановою КМУ від 20.03.13 р. № 175 затверджено Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру (далі – Порядок № 175).
До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах можуть бути залучені такі категорії осіб:
- зареєстровані безробітні;
- особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості в районах, містах, районах у містах (далі – органи ДСЗ) як такі, що шукають роботу;
- працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 % передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції (далі – працівники, які втратили частину заробітної плати).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року