Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Організація та оплата громадських робіт

Для кого ця стаття: для роботодавців, які тимчасово працевлаштовують для виконання громадських робіт працівників за направленням Державної служби зайнятості.

Зі статті ви дізнаєтесь: як та на який строк укладається трудовий договір на виконання громадських робіт, як оплачують та оподатковують виплати за такими договорами.

Стаття 31 Закону від 05.07.12 р. № 5067-VI «Про зайнятість населення» (далі – Закон № 5067) передбачає організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Відповідно до п. 10 цієї статті постановою КМУ від 20.03.13 р. № 175 затверджено Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру (далі – Порядок № 175).

До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах можуть бути залучені такі категорії осіб:

  • зареєстровані безробітні;
  • особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості в районах, містах, районах у містах (далі – органи ДСЗ) як такі, що шукають роботу;
  • працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 % передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції (далі – працівники, які втратили частину заробітної плати).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали