• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи заповнювати додаток 2 до спецрежимної декларації з ПДВ?

Чи потрібно при виникненні від’ємного значення ПДВ за сецрежимною декларацією з ПДВ (заповнено ряд. 21 однієї з таблиць додатка 10) складати додаток 2?

Ні, не потрібно. Пояснимо чому.

Згідно з п. 11 розд. III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21, додатки 2, 3, 4 додаються лише до декларації 0110. Отже, додаток 2 «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду» у разі виникнення від’ємного значення ПДВ за спецрежимною декларацією з ПДВ не заповнюється.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали