• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Заповнення акцизних накладних

03.09.2019 193 0 0

Ліцензування та акцизний податок на пальне для аграріїв

Акценти цієї статті: загальний порядок оформлення та реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – АН, ЄРАН).

Реєструвати АН в ЄРАН має право тільки зареєстрований платник акцизного податку (п. 231.1 Податкового кодексу, далі – ПК). Такий платник зобов’язаний скласти АН на дату ввезення на митну територію України пального, з якого сплачено акцизний податок, або на дату його реалізації.

Нагадаємо, що згідно з пп. 14.1.212 ПК реалізацією пального є будь-які операції з його фізичної передачі (відпускання, відвантаження) на митній території України з акцизного складу (далі – АС). При цьому не має значення, відбувається перехід права власності на таке пальне чи ні, проводиться оплата (компенсація) вартості пального чи воно відпускається без оплати.

АН заповнюється українською мовою, крім номера реєстрації транспортного засобу (міжнародної або іноземної) та номера митної декларації – ці реквізити заповнюються іноземною мовою (латиницею) (п. 4 розд. I Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 19.06.19 р. № 262, далі – Порядок № 262).

Згідно з п. 231.1 ПК, розд. II Порядку № 262 АН оформляється у випадку:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали