• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Скільки декларацій із ПДВ має подавати сільгосппідприємство?

Аліна Кравзюк

18.05.2016 172 0 3

Чи повинне сільгосппідприємство – суб’єкт спецрежиму з ПДВ подавати загальну декларацію з ПДВ, якщо жодних операцій, які мають у ній відображатися, у звітному періоді не було (тобто пусту декларацію)?

Відповідно до п. 49.2 Податкового кодексу (далі – ПК) платник податків зобов'язаний за кожний установлений ПК звітний період, у якому виникають об'єкти оподаткування, або в разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПК подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Пунктом 9 розд. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21 (далі – Наказ № 21, Порядок № 21), визначено:

  • декларація (0110), у якій відображаються розрахунки з бюджетом, подається платником за звітний період, у якому виникають об'єкти оподаткування, або в разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПК;
  • декларація (0121–0123/0130) подається платником, який застосовує спеціальні режими оподаткування або особливий порядок сплати ПДВ (ст. 209, п. 209.18 ПК), за звітний (податковий) період, у якому виникають такі об'єкти оподаткування, або в разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПК.

При цьому у формі податкової декларації з ПДВ, затвердженій Наказом № 21, передбачено відмітку про подання до декларації (0110) декларацій (0121–0123/0130) (у разі їх наявності).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали