• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Платники єдиного податку четвертої групи

16.10.2018 210 0 0

Єдиний податок для юридичних і фізичних осіб

До цієї групи єдинників можуть входити тільки суб’єкти господарювання (далі – СГ), які провадять діяльність у сфері сільського господарства. Із статті ви дізнаєтеся, хто може бути платником єдиного податку (далі – ЄП) четвертої групи, що є об’єктом та базою оподаткування.

Порядок реєстрації єдинників четвертої групи та сплати ними ЄП визначено гл. 1 розд. XIV ПК.

Відповідно до пп. 4 п. 291.4 ПК платниками ЄП четвертої групи можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, як юридичні, так і фізичні особи.

Сільськогосподарський товаровиробник – це юрособа незалежно від організаційно-правової форми або фізособа-підприємець, яка займається виробництвом сільгосппродукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках і водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, зокрема власно виробленої сировини на давальницьких умовах, і здійснює операції з її постачання (пп. 14.1.235 ПК).

Сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1–24 УКТЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання (пп. 14.1.234 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали