Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи відображати в додатку 1 «нульові» розрахунки коригування?

Сільгосппідприємство оформило розрахунок коригування, яким виправило неправильно зазначені в титульній частині податкової накладної реквізити, зокрема назву, адресу, телефон отримувача. Коригування суми постачання не було. Чи потрібно такий розрахунок коригування відображати в додатку 1 до декларації з ПДВ?

Відповідно до абзацу другого п. 192.1 Податкового кодексу розрахунок коригування до податкової накладної складається, зокрема, у разі виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг та відповідно – зміною податкових зобов’язань із ПДВ.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали