• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи обов’язково заявляти бюджетне відшкодування при експорті сільгосппродукції?

Сільгосппідприємство-спецрежимник експортувало частину власно виробленої сільгосппродукції за кордон (ставка оподаткування – 0 %). Чи обов’язково переносити частину податкового кредиту із спецрежимної декларації з ПДВ до загальної для бюджетного відшкодування ПДВ? Чи будуть застосовані до підприємства санкції, якщо воно цього не зробить та не відкоригує податковий кредит за спецрежимною декларацією з ПДВ?

Згідно з п. 209.4 Податкового кодексу (далі – ПК) при вивезенні сільськогосподарських товарів у митному режимі експорту сільськогосподарське підприємство – виробник таких товарів/послуг має право на бюджетне відшкодування ПДВ, сплаченого (нарахованого) постачальникам товарів/послуг, вартість яких включається до складу виробничих факторів. Таке відшкодування здійснюється в загальному порядку. Отже, отримання бюджетного відшкодування є правом, а не обов’язком сільгосппідприємства.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали