• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи потрібно показники декларації з ФСП підтверджувати довідками?

Ольга Целуйко

21.09.2014 248 0 0

Сільгосппідприємство готує звітність із фіксованого сільгоспподатку (далі – ФСП). Чи потрібно до декларації з ФСП додавати витяг із довідки за формою № 6-зем та довідку про нормативну грошову оцінку землі?

Форма № 6-зем «Звіт про наявність земель та розподіл їх за власниками землі, землекористувачами, угіддями та видами економічної діяльності» є статистичним звітом, який складається відповідно до наказу Держкомстату від 05.11.98 р. № 377.

Нормативна грошова оцінка земель є однією зі складових Державного земельного кадастру, призначенням якого є забезпечення необхідною інформацією як органів державної влади та місцевого самоврядування, так і зацікавлених підприємств, установ та організації, а також громадян.

Нормативна грошова оцінка 1 га сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень) та земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), проведена станом на 01.07.95 р., є базою обкладення ФСП (п. 303.1 Податкового кодексу, далі – ПК). У п. 308.1 ПК чітко визначено, які документи мають бути подані до органу ДПС сільгосппідприємством для набуття статусу платника ФСП. Такими документами є:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали