• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна зареєструватися спецрежимником добровільно?

Сільгосппідприємство було створене у квітні 2014 року, а з липня 2014 до червня 2015 року щомісяця реалізовувало сільгосппродукцію власного виробництва. Чи може воно з 01.08.15 р. зареєструватися добровільно суб’єктом спецрежиму з ПДВ, якщо платником ПДВ воно ще не було зареєстроване? Яку заяву для цього слід подати?

Нагадаємо, що починаючи з 01.01.15 р. «порогом» для обов’язкової реєстрації платником ПДВ є здійснення підприємством протягом останніх 12 календарних місяців операцій із постачання товарів/послуг на загальну суму більше ніж 1 000 000 грн. (п. 181.1 Податкового кодексу, далі – ПК).

Якщо особа, яка не є платником ПДВ у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими, ніж зазначено вище, уважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник ПДВ, така реєстрація здійснюється за її заявою (п. 182.1 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали