• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна зведену податкову накладну виписати вихідним днем?

Сільгосппідприємство постачає молоко переробному підприємству майже щодня. У жовтні останній день постачання був 30.10.15 р. Зведену податкову накладну на всю суму постачання за жовтень було виписано 31.10.15 р. (субота). Правильно це чи може потрібно було оформити податкову накладну 30.10.15 р. – останнім робочим днем жовтня?

Згідно з п. 201.4 Податкового кодексу (далі – ПК) платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер, покупцям – платникам податку – можуть складати не пізніше останнього дня місяця, у якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця.

У наведеній вище нормі не сказано, що зведена податкова накладна має бути виписана саме останнім робочим днем. Крім того, заборони на оформлення податкових накладних вихідним днем ПК не містить. Отже, у наведеній ситуації оформлення зведеної податкової накладної останнім днем жовтня – 31.10.15 р. (суботою) не є помилкою. Така податкова накладна є підставою для формування податкового кредиту в покупця за умови її своєчасної реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали