• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна кошти зі спецрахунка перерахувати на корпоративну картку?

Чи може сільгосппідприємство перерахувати кошти зі спецрахунка на свою корпоративну картку, а звідти використати їх для придбання товарів, необхідних для ведення сільгоспвиробництва (наприклад, палива)?

Ні, не може. Пояснимо чому.

Нагадаємо, що сума ПДВ, яка акумулюється на спеціальному рахунку, повинна використовуватися  сільгосппідприємством відповідно до п. 209.2 Податкового кодексу (п. 4 Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, затвердженого постановою КМУ від 12.01.11 р. № 11). А саме: суми ПДВ, які обліковуються на спецрахунку сільгосппідприємства, можуть бути використані виключно на цілі, пов’язані з веденням сільськогосподарського виробництва.

Отже, перерахування таких коштів на поповнення корпоративної картки сільгосппідприємства вважатиметься їх нецільовим використанням, навіть якщо у подальшому вони будуть спрямовані на придбання палива для сільгосптехніки.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали