• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна додаток 4 подати з уточнюючим розрахунком?

Сільгосппідприємство для повернення коштів із основного електронного рахунка подало додаток 4 із загальною декларацією з ПДВ за серпень 2015 року. Однак потім виявилось, що при складанні цього додатка було допущено помилку, через яку кошти не були повернені на поточний рахунок сільгосппідприємства. Чи можна подати уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ за серпень із правильно заповненим додатком 4?

Як передбачено п. 2001.6 Податкового кодексу, якщо на дату подання податкової декларації з ПДВ сума коштів на основному електронному рахунку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, то такий платник має право подати до органу ДФС у складі податкової декларації заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню:

  • або до бюджету в рахунок сплати податкових зобов’язань з податку,
  • або на поточний рахунок такого платника податку, реквізити якого платник зазначає в заяві, у сумі залишку коштів, що перевищує суму податкового боргу з податку та суму узгоджених податкових зобов’язань із ПДВ.

Отже, як видно з вищенаведеної норми, додаток 4 подається лише у складі податкової декларації звітного періоду. Тому в наведеній ситуації сільгосппідприємству слід правильно скласти додаток 4 та подати його у складі декларації з ПДВ за вересень.

 

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали