Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може єдинник третьої групи бути спецрежимником?

Чи може сільгосппідприємство – платник єдиного податку третьої групи бути суб’єктом спецрежиму з ПДВ?

Платники єдиного податку третьої групи можуть за власним вибором бути також і платниками ПДВ. Адже згідно з п. 293.3 Податкового кодексу (далі – ПК) відсоткова ставка єдиного податку для цієї групи встановлюється залежно від того, чи є єдинник платником ПДВ, а саме:

  • 2 % доходу – у разі сплати ПДВ згідно з ПК;
  • 4 % доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Жодних застережень щодо застосування спецрежиму з ПДВ єдинниками третьої групи ПК не містить.

Отже, якщо платник єдиного податку третьої групи є сільгоспвиробником, який відповідає всім вимогам щодо застосування спецрежиму з ПДВ, установленим ст. 209 ПК, то він може бути суб’єктом цього спецрежиму.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали