• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли можна використовувати кошти зі спецрахунка?

Сільгосппідприємство для реєстрації податкових накладних сплачує кошти на додатковий електронний рахунок, з якого вони того ж дня перераховуються на спецрахунок сільгосппідприємсва. Коли сільгосппідприємство може використати такі кошти – відразу чи лише після подання декларації з ПДВ?

Відповідно до п. 209.2 Податкового кодексу кошти, сплачені сільгосппідприємством-спецрежимником на рахунки в системі електронного адміністрування, автоматично протягом операційного дня, у якому вони надійшли на такі рахунки, перераховуються на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств.

Сільгосппідприємство має право використовувати кошти, перераховані на його спецрахунок, у будь-який час, незалежно від того, подана декларація з ПДВ до органу ДФС чи ні. Єдиним обмеженням щодо таких коштів є те, що вони можуть використовуватися виключно на цілі, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції.

 

 

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали