Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли можна делегувати філії право на оформлення податкових накладних?

Чи можна делегувати філії сільгосппідприємства право на оформлення податкових накладних посеред року, якщо на початку року повідомлення про таке делегування не подавалося?

Якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють постачання товарів/послуг та проводять розрахунки з постачальниками/споживачами, то зареєстрований платник ПДВ, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати їм право складання податкових накладних. Для цього кожній філії та кожному структурному підрозділу слід присвоїти окремий цифровий номер, і про це потрібно письмово повідомити контролюючий орган за місцем реєстрації головного підприємства (п. 1 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.14 р. № 957, далі – Порядок № 957).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали