Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Яку дату вказувати у податковій накладній на передоплату?

Яку дату слід проставляти у податковій накладній на передоплату, якщо кошти були відправлені покупцем увечері одного дня (4 серпня), а отримані проодавцем наступного дня (5 серпня)?

Відповідно до п. 187.1 Податкового кодексу (далі – ПК) датою виникнення податкових зобов’язань із ПДВ вважається дата, що припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

  • або зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню,
  • або відвантаження товарів.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали