• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як стати на облік у податковій за місцезнаходженням земельної ділянки

17.09.2019 244 0 1

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств, які почали або збираються орендувати сільськогосподарські угіддя не за місцем розташування підприємства.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як стати на облік в органі ДФС за місцем знаходження сільгоспугідь для сплати податків саме за таким місцем.

Так, обов’язково. Пояснимо нашу відповідь.

Згідно з п. 63.3 Податкового кодексу (далі – ПК) платники податків з метою здійснення податкового контролю підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах, зокрема за місцем розташування об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність. Місцезнаходження таких об’єктів оподаткування, яке відрізняється від місцезнаходження самого суб’єкта господарювання (далі – СГ), називається неос­новним місцем обліку.

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з установленим порядком обліку.

Об’єктами оподаткування можуть бути майно, товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг) та інші об’єкти, визначені податковим законодавством, з наявністю яких податкове законодавство пов’язує виникнення у платника податкового обов’язку (п. 22.1 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали