Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як сплачувати ПДВ за спецрежимною декларацією за лютий?

За результатами діяльності в лютому 2015 року сільгосппідприємство отримало суму ПДВ, яка підлягає сплаті на спецрахунок (заповнено рядки 25 та 25.2 спецрежимної декларації з ПДВ). Як та в який термін слід сплатити таку суму?

Нагадаємо, що починаючи зі звітного періоду – лютого 2015 року запроваджується другий етап електронного адміністрування ПДВ. У зв’язку з цим суми ПДВ, зазначені в податкових деклараціях із цього податку, тепер перераховуються до бюджету та/або на спеціальний рахунок з електронного рахунка платника податку (п. 20 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.14 р. N 569, далі – Порядок № 569).

З електронних рахунків кошти перераховуватимуться до бюджету та/або на спеціальні рахунки Казначейством. Здійснюватиметься таке перерахування на підставі реєстрів, які подаватиме Казначейству ДФС (п. 209.2 Податкового кодексу, далі – ПК; п. 21 Порядку № 569).

Відповідно до п. 22 Порядку № 569 у разі недостатності коштів на електронному рахунку платника податку для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань та/або для перерахування на спеціальний рахунок:

платник податку у строки, установлені ПК для самостійної сплати податкових зобов’язань, перераховує на електронний рахунок необхідні кошти із власного поточного рахунка;

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали