• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як відобразити у формі № 1ДФ часткову виплату оренди

14.01.2020 416 0 2

Відповідно до пп. «б» п. 176.2 Податкового кодексу (далі – ПК) особи, які згідно з ПК мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, установлені ПК для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Мінфіну від 13.01.15 р. № 4 (далі – Порядок № 4).

Згідно з п. 3.2 розд. III Порядку № 4 у графі За «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, нарахований фізособі, за ознакою доходу відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного в додатку до Порядку № 4. Зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування) відображається з ознакою доходу «106».

У разі нарахування доходу його відображення у графі За «Сума нарахованого доходу» є обо­в’язковим незалежно від того, виплачено такі доходи чи ні.

У графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом (п. 3.3 розд. III Порядку № 4).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали