Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи враховуватиметься у формулі для реєстрації податкових накладних від'ємне значення за спецрежимною декларацією?

У сільгосппідприємства на 01.02.15 р. була задекларована за спецрежимною декларацією значна сума від’ємного значення ПДВ. Станом на 01.07.15 р. це від’ємне значення ще не буде погашене. Чи враховуватиметься воно (чи його частина) при обчисленні суми, на яку сільгосппідприємство матиме право зареєструвати податкові накладні?

Нагадаємо, що з 01.07.15 р. реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі здійснюватиметься в межах суми ПДВ, обчисленої за формулою, наведеною в п. 2001.3 Податкового кодексу (далі – ПК). Ця сума може бути збільшена, зокрема, на залишок сум від’ємного значення ПДВ попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, які були задекларовані за періоди до 01.02.15 р. (п. 33 підрозд. 2 розд. XX ПК).

Однак це стосується від’ємного значення ПДВ, яке виникло виключно за загальною декларацією з ПДВ, тобто за тією, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом. Адже за спецрежимною декларацією бюджетного відшкодування бути не може.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали