• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підряд без акцизу став реальністю: що передбачити в договорі

28.01.2020 371 0 2

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств, які заправляють власним пальним сільгосптехніку підрядника.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як сільгоспвиробнику заправляти сторонню техніку за договорами підряду і при цьому не стати платником акцизного податку, а також отримати ліцензію на право зберігання пального (далі – ліцензія) за спрощеною процедурою.

За цією темою див. також у «Нове в адмініструванні акцизного податку».

29.12.19 р. до Податкового кодексу (далі – ПК) внесено зміни, які стосуються адміністрування акцизного податку, заповнення та строків реєстрації акцизних накладних, застосування штрафних санкцій (детально про зміни див. у «Нове в адмініструванні акцизного податку»).

Зупинимося на питаннях реалізації пального, які є важливими для всіх сільгосппідприємств та пов’язані з можливістю уникнення реєстрації платником акцизного податку та отримання ліцензії за спрощеною процедурою.

Так, суб’єкт господарювання (далі – СГ) не повинен реєструватися платником акцизного податку в разі дотримання передбачених пп. 14.1.6 ПК умов про віднесення звичайного складу із пальним до акцизного (для єдинника четвертої групи об’єм пального протягом року не повинен перевищувати 1 млн л, пальне має використовуватися виключно для власних потреб і не реалізовуватися іншим особам). Докладно про це читайте у «Як уникнути акцизного податку сільгосппідприємству».

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали