Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Новий порядок ведення касових операцій

16.01.2018 6354 0 7

Із цієї статті ви дізнаєтеся: у чому полягають зміни вимог та порядку ведення касових операцій у нацвалюті та як адаптуватися до них бухгалтерам підприємств.

Нещодавно НБУ унормував свої нормативно-правові акти з питань ведення касових операцій у національній валюті в Україні у зв’язку з оновленням українського законодавства. Відповідні зміни затверджено постановою Правління НБУ від 29.12.17 р. № 148 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» (далі – Постанова № 148). Отже, Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі – Положення № 148) викладено в новій редакції.

Одночасно втратила чинність постанова Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» (далі – Постанова № 637).

Постанова № 148 набула чинності з 05.01.18 р. Тож підприємствам слід подбати про дотримання вимог нового нормативного акта. Сподіваємось, що наша консультація вам у цьому допоможе.

Тож розглянемо, у чому полягають зміни та як вони вплинуть на бухоблік підприємств.

Як повідомляє НБУ у своєму офіційному повідомленні, Положення № 148 передбачає низку новацій, а саме можливість:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали