• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли сільгосппідприємство може торгувати продукцією власного виробництва без РРО?

03.12.2019 310 0 0

Читайте за темою:

Касові операції та РРО: вивчаємо зміни

Підприємство, що не належить до сфери торгівлі або громадського харчування, має право не використовувати РРО при торгівлі продукцією власного виробництва (за винятком технічно складних побутових приладів, що підлягають гарантійному ремонту, а також ліків і медичних виробів) у тому випадку, коли розрахунки здійснюються безпосередньо в касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів і видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб'єкта господарювання (п. 1 ст. 9 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР).

Якщо ж підприємство продає продукцію власного виробництва через торговельну точку, розташовану на території села, то все залежить від обсягу продажу за рік.

Постановою КМУ від 23.08.2000 р. № 1336 установлено вичерпний перелік випадків (далі – Постанова № 1336, Перелік), коли замість РРО можна застосовувати розрахункові книжки і книги обліку розрахункових операцій (далі – РК, КОРО), але з деякими обмеженнями.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали