Акцизні склади для сільгосптоваровиробників, які використовують паливо для власних потреб
Вже два місяці лихоманить новина: з 01.07.19 р. набудуть чинності норми, згідно з якими за провадження без ліцензії діяльності, пов’язаної із виробництвом, торгівлею та зберіганням пального, застосовуються штрафні санкції в розмірі до 1 млн грн.
І хоч 4 червня Верховна Рада відтермінувала фінансові санкції за здійснення діяльності зі зберігання пального без ліцензії, питань у суб’єктів господарювання, які використовують в своїй діяльності пальне, менше не стало.
Uteka завжди на сторожі інтересів своїх клієнтів. Ми зібрали найпоширеніші запитання ваших колег, підготували вам рішення та застереження: як уникнути проблем, що можуть виникнути в СГ після 01.07.19 р. у зв’язку із застосуванням законодавчих нововведень.
Увага! перенесли фінансові санкції виключно за зберігання пального (500 тис. грн.), надавши сільгосппідприємствам час до початку 2020 року підготувати пакет документів та оформити відповідні ліцензії. Штрафи за іншими видами діяльності застосовуються починаючи з 01.07.19 р.
В нашому матеріалі ви отримаєте Зразки документів: Заява щодо ліцензії на право зберігання пального. Ліцензія на право зберігання пального. А також схеми та алгоритми дій, яким чином підготуватися до січня 2020 року, щоб не потрапити під штрафні санкції.
Якщо у вас залишилися питання – пишіть їх нам під цим матеріалом у коментарях.
Ліцензія на пальне: кому обов’язково отримувати
Учасники обігу пального в майбутній СЕАРП та СЕ: хто вони?
Пальне-2019: актуальні проблеми та поради щодо їх розв’язання
Пальне-2019: відповіді на актуальні запитання
Зберігання пального – 2019: ТОП найпоширеніших проблем (суджень)
Пальне та штрафи з 01.07.19 р. Частина перша. Штрафи за порушення обігу пального
Коментарі до матеріалу