Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Програма «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства». Лімітно-забірна карта: спеціалізований документ зі списання відпущених у виробництво запасів

19.11.2019 911 0 2

Читайте за темою:

Як оприбуткувати продукцію з поля та відобразити її зменшення внаслідок доробки в конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства»

Програма «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства»: облік приросту живої маси тварин

Із цієї статті ви дізнаєтесь: як списувати у виробництво запаси сільгосппризначення у програмі «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства».

Специфіка діяльності сільгосппідприємств передбачає списання у виробництво запасів, вироблених у господарстві (молоко, насіння, корми) а також придбаних запасів сільгосппризначення (куповане насіння, добрива та отрутохімікати тощо). Для відображення таких операцій та формування спеціалізованих друкованих форм у конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» призначено документ «Лімітно-забірна карта» (далі – ЛЗК). Розглянемо особливості заповнення документа за кожним видом операцій.

У документі зазначаємо склад та номенклатуру списання, рахунок списання, рахунок затрат та субконто витрат (підрозділ, номенклатурну групу і статтю затрат). Особливістю є зазначення напряму списання (на випій поросят, телят, громадське харчування) (див. рис. 1).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали