Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Підготовчий марафон до конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2023»

21.08.2023 7382 0 3

1 из 1

Про конкурс «Кращий бухгалтер України»

Цьогоріч відбудеться 11-й конкурс «Кращий бухгалтер України». За попередні 10 років до участі в конкурсі долучилися більш як 50 тисяч бухгалтерів.

«Кращий Бухгалтер України» – це шанс для кожного бухгалтера продемонструвати свій талант та здобути визнання від експертів у бухгалтерській сфері.

Ви знатимете, що ваша компетентність визнана на державному рівні. Зможете здійснити особистий фінансовий прорив. Станете більш значущою фігурою у своїй компанії та в місті.

 Ваша компетентність буде підтверджена сертифікатами:

1) у разі успішного завершення І етапу:

 • «Головний бухгалтер – експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу» (для бухгалтерів комерційних підприємств)
  або
 • «Головний бухгалтер – експерт у сфері фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів» (для бухгалтерів бюджетних установ),
  що підтверджує високий рівень володіння практичними професійними знаннями у сфері оподаткування й основами права для забезпечення економічної безпеки підприємства;

2) у разі успішного проходження ІІ етапу:

 • «Головний бухгалтер – консультант керівника та власників бізнесу з фінансових питань» (для бухгалтерів комерційних підприємств)
  або
 • «Головний бухгалтер – консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами» (для бухгалтерів бюджетних установ),
  що підтверджує високий рівень володіння практичними професійними знаннями з бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності із застосуванням професійної думки, у сфері оподаткування і знаннями основ права для забезпечення економічної безпеки підприємства.

3) у разі успішного проходження ІІІ етапу:

 • «Головний бухгалтер – партнер керівника і держави»,
  що підтверджує здатність самостійно приймати фінансово-економічні рішення, спрямовані на підтримку діяльності та розвиток підприємства, а також генерувати пропозиції щодо вдосконалення законодавчих і нормативно-правових актів, спрямованих на створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Реєстрація на конкурс

Раді повідомити вас, що ми розпочинаємо підготовчий етап до проведення щорічного конкурсу серед бухгалтерів! Вже з 3 квітня ми будемо надати вам по 5 тестових питань двічі на місяць, і ви матимете можливість підготуватися до основних етапів конкурсу, який розпочнеться 1 вересня. До речі, деякі з тестових запитань входитимуть до основних завдань І етапу конкурсу.
 


Підписка на розсилку

Підписуйтеся на розсилку та отримуйте від нас корисні листи та поради


Підготовчі тести до конкурсу

03.04 розпочався підготовчий марафон до конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2023».

Нагадуємо, що 2 рази на місяць у вас є можливість перевірити та підтвердити свої знання з міні-тестуванням. До речі, деякі з тестових запитань входитимуть до основних завдань І етапу конкурсу.

Тестове завдання від 03.04

Блок № 1 ➡️

Тестове завдання від 17.04

Блок № 2 ➡️

Тестове завдання від 08.05 ⬇️

Блок № 3 ➡️

Тестове завдання від 22.05 ⬇️

Блок № 4 ➡️

Тестове завдання від 05.06 ⬇️

Блок № 5 ➡️

Тестове завдання від 19.06 ⬇️

Блок № 6 ➡️

Тестове завдання від 03.07 ⬇️

Блок № 7 ➡️

Тестове завдання від 17.07 ⬇️

Блок № 8 ➡️

Тестове завдання від 07.08 ⬇️

Блок № 9 ➡️

1 из 1

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Найповніша бібліотека безпечних рішень з бухобліку, податків та права для с/г галузі

4680 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали