Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Закон про електронні довірчі послуги прийнятий за основу

Редакція

21.09.2016 241 0 0

20 вересня прийнятий за основу законопроект № 4685 «Про електронні довірчих послуги».

Метою законопроекту є реформування законодавства в сфері електронного цифрового підпису з урахуванням досвіду Євросоюзу, розвиток єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг, визнання в Україні електронних довірчих послуг, що надаються іноземними постачальниками, що забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію України в світове електронне інформаційне простір.

Згідно з проектом, електронна довірча послуга - це послуга, що надається для забезпечення електронної взаємодії двох або більше суб'єктів, які довіряють постачальнику електронних довірчих послуг, стосовно виконання звичайних для всіх сторін взаємодії умов і зобов'язань під час надання такої послуги.

Документ регулює правові відносини, що виникають між юридичними, фізичними особами, суб'єктами владних повноважень в процесі надання, одержання електронних довірчих послуг.

Передбачається, що схема електронної ідентифікації буде встановлювати високий (використання кваліфікованих електронних підписів і печаток), середній (використання вдосконалених електронних підписів і печаток) або низький рівні довіри до використовуваних засобів електронної ідентифікації.

Окремо наголошується, що постачальники електронних довірчих послуг повинні забезпечити доступність цих послуг і результатів їх надання для осіб з обмеженими можливостями.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали