Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Закон про боротьбу з ухиленням від сплати податків підписаний

22.05.2020 1165 0 0

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Закон передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами.

Мета закону:

  • запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі;
  • імплементація положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS);
  • забезпечення необхідних умов для реформування Державної податкової служби, що відкривають можливість для перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи;
  • вдосконалення системи адміністрування податків та розширення можливості онлайн-сервісів для платників.

Відтепер платник, який подає звітність в електронному вигляді або пройшов електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, зможе подати заяву про бажання отримувати документи від податкових органів у електронному вигляді.

Очікується, що реалізація положень закону розширить інвестиційні стимули шляхом запровадження прискореної амортизації основних засобів.

www.president.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали