• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Набрав чинності регламент напрямки судом електронних документів учасникам процесу

ред. Uteka.ua

16.11.2016 124 0 0

15 листопада набув чинності наказ Державної судової адміністрації від 07.11.16 р. № 227 "Про затвердження Тимчасового регламенту напрямки судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження".

Тимчасовий регламент визначає порядок надіслання учасникам судового процесу, кримінального судочинства процесуальних документів в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

Документи можуть бути відправлені користувачеві судом в електронному вигляді тільки після реєстрації в Системі, розміщеної на офіційному веб-порталі «Судова влада України». Держатель системи - ДСА.

Користувач зобов'язується при реєстрації в Системі вказувати достовірні відомості про себе або юридичній особі, яку він представляє. У разі відповідності та повноти внесення інформації в шаблон форми реєстрації Системою автоматично генерується адреса електронної пошти у форматі: ідентифікаційний код юридичної особи або ідентифікаційний номер платника податків-фізичної особи (у разі відсутності - серія та номер паспорта громадянина) @mail.gov.ua.

Щоб отримувати на цю адресу документи, користувач повинен подати до суду заявку відповідно до зразка, розміщеним на офіційному веб-порталі «Судова влада України».

Суд після виготовлення і підписання процесуального документа паралельно буде надсилати електронні копії процесуального документа, скріплені ЕЦП судді (судді-доповідача, головуючого судді), по електронній пошті на вказану поштову скриньку зареєстрованого користувача.

Забороняється надсилати електронні копії документів особам, які не зареєстровані в базі даних Системи, крім випадків, визначених процесуальним законодавством.

Облік електронних відправлень здійснюється у відповідних реєстрах електронної відправлення.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали