• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Внесені зміни до закону про приватизацію держмайна

11.09.2019 304 0 0

Верховна рада України схвалила за основу та в цілому законопроект №1037 «Про внесення зміни до закону «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідно до статті 89 Конституції ВР для здійснення законопроектної роботи, підготовки і попереднього розгляду питань, віднесених до її повноважень, виконання контрольних функцій відповідно до КУ створює з числа нардепів комітети. Крім того, у межах своїх повноважень Рада може створювати тимчасові спеціальні комісії для підготовки і попереднього розгляду питань, а для проведення розслідування з питань, що становлять суспільний інтерес, утворювати тимчасові слідчі комісії.

Разом з тим, статтею 9 закону «Про приватизацію державного і комунального майна» встановлено, що з метою забезпечення контролю за здійсненням приватизації, додержанням законодавства України про приватизацію та аналізу її наслідків з числа депутатів утворюється Спеціальна контрольна комісія ВР з питань приватизації. Положення про Спеціальну контрольну комісію з питань приватизації та її склад затверджуються парламентом.

Відтак, стаття 9 закону «Про приватизацію державного і комунального майна» суперечить Конституції України, зокрема її статтям 85 та 89, за якими створення спеціальних контрольних комісій до повноважень Верховної ради України не віднесено.

www.rbc.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали