• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Внесено зміни до Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків

ред. Uteka.ua

08.09.2017 112 0 0

Нацбанк прийняв постанову від 01.09.2017 N 86 "Про внесення Змін до Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків".

Зокрема, уточнено, що договір про зберігання запасів готівки Нацбанку підписує голова правління уповноваженого банку, який діє на підставі Статуту, або уповноважена головою правління уповноваженого банку особа, яка діє на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Усі документи, що подаються до Нацбанку відповідно до цього Положення, підписуються від імені уповноваженого банку особою, повноваження якої оформляються в порядку, визначеному законодавством, із попереднім наданням до Департаменту грошового обігу копій відповідних документів (довіреності або наказу) для підтвердження цих повноважень.

Документи, що подаються за допомогою системи автоматизації, надсилаються з використанням електронного цифрового підпису уповноваженої особи уповноваженого банку з попереднім наданням до Департаменту грошового обігу копій відповідних документів, що підтверджують її повноваження, крім документів щодо виконання депозитарних операцій, порядок надання яких установлюється нормативно-правовим актом Нацбанку про депозитарну діяльність Нацбанку.

Постанова набирає чинності з 8 вересня 2017 року.

01092017_86.pdf

Відкрити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали